Parašė Mokytoja Genovaitė Bučiuvienė

„Baltic talents - 2017“

Trijų Baltijos šalių Latvijos, Estijos ir Lietuvos draugystė  sukvietė didžiulį solistų ir šokėjų būrį į Latvijos respubliką. Gegužės 22 dieną Rygos koncertų salėje ,,Maskvos namai“ vyko tarptautinis konkurso finalas ,,Baltic talents-2017“.  Konkurse dalyvavo solistai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.  Savo nepriekaištingu vokalu ir įtaiginga emocija konkurso komisiją sužavėjo mūsų Ventos muzikos mokyklos solistai  Akvilė Srūgytė,  Dominyka Gurinaitė, Beatričė Kulikauskaitė ir Dominykas Mazaliauskas. Rygoje mus vėl lydėjo sėkmė ir į Ventą parvežėme 3 laureatų diplomus ir 3 taures bei diplomanto apdovanojimą.  Akvilė Srūgytė laimėjo 1- ąją laureatės vietą, o Dominyka Gurinaitė 2-ąją laureatės vietą. Trečias kartas sėkmingas buvo Dominykui Mazaliauskui kuris laimėjo 3-ąjį laureato diplomą. Beatričė Kulikauskaitė pelnė diplomantės diplomą. Dalyvius vertino kompetentinga 5 narių komisija.

Aš džiaugiuosi savo darbščiais mokiniais ir jų aukštais pasiekimais. Dėkojame Akmenės rajono savivaldybės administracijai už suteiktą transportą vykstant į konkursą.

Konkurso akimirkos.