Tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų festivalis „Trimitatis”

2017 m. balandžio 28 dieną Šilutėje vyko XVII-asis tautinės muzikos ansamblių ir orkestrų festivalis „Trimitatis”. Perėmę tradiciją iš Skuodo, Šilutės meno mokykla  kanklininkus, birbynininkus, skudutininkus ir kitus tautiniais instrumentais grojančius muzikantus iš Nidos, Klaipėdos miesto ir rajono, Plungės, Kretingos, Salantų,  Mažeikių, Naujosios Akmenės, Ventos, Kuršėnų, Marijampolės, Kalvarijos, Jurbarko  ir pakvietė koncertuoti ir pristatyti lietuvių liaudies instrumentus devyniose Šilutės miesto ir rajono mokyklose (Kintuose, Švėkšnoje, Rusnėje, Saugose, Juknaičiuose, Žemaičių Naumiestyje, Vainute, Šilutėje). Festivalį vainikavo baigiamasis koncertas Šilutės pramogų ir kultūros centre. Festivalyje, kartu su 500 dalyvių, dalyvavo mokyklos Tautinių muzikos instrumentų orkestras (vadovė Minifreda Voronovienė), Tradicinių kanklių ansamblis ,, Austėja“ (vadovė Auksė Nainytė), skudutininkų mokytoja Dalia Jankuvienė, mokytojai birbynininkai  Vidmantas Virbickas ir Gintautas Jankus.

Daugiau nuotraukų.