Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Muzikuokime kartu 2018

„Muzikuokime kartu 2018“

Jau trečią kartą nuskambėjo įspūdingasis fortepijoninių duetų festivalis „Muzikuokime kartu“, kuris įvyko  Joniškio A. Raudonikio meno mokykloje. Mūsų mokyklą festivalyje atstovavo du duetai: Imantė Vežuka ir Joana Danusevičiūtė (mokyt. Edita Čepulienė ir Imants Vežuks), bei Dominyka Gurinaitė ir Emilija Lopaitytė (mokyt. Imants Vežuks). Be gerų emocijų, draugiškumo, šiame festivalyje išryškėjo dar vienas aspektas: renginys įgavo neformalaus seminaro-praktikumo parametrus. Mokytojai dalijosi savo patirtimi, stebėjo kitų atlikėjų grojimą, keitėsi fortepijoninių duetų literatūra ir t.t.  Įspūdžių ir emocijų daug taip pat ir jauniesiems atlikėjams (26 duetai, 51 mokinys). Visa tai stimuliuoja kūrybišką sąveiką tarp mokytojų ir mokinių.

Festivalio momentai.