Pradžia Veikla Mokyklos renginiai „Ant muzikos kranto“ 2018

VI-asis lietuviškos muzikos festivalis „Ant muzikos kranto“

Puoselėdami pagarbą ir meilę lietuviškai muzikai, tradicijoms, propaguodama lietuvių kompozitorių kūrybą, bei minėdama Lietuvos atkūrimo šimtmetį, kovo 30 dieną Ventos muzikos mokykla surengė šeštąjį regioninį lietuviškos muzikos festivalį „Ant muzikos kranto“. Pasidalinti lietuviškos dainos ir muzikos garsais susirinko Šiaulių r. Kuršėnų meno mokyklos, Kelmės r. Tytuvėnų gimnazijos meno skyriaus, N.Akmenės, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklų mokiniai ir mokytojai. Festivalio programoje skambėjo lietuvių kompozitorių instrumentiniai ir vokaliniai kūriniai.

Klausytojai galėjo pasidžiaugti įvairiausiais instrumentais ir jaunųjų atlikėjų balsais atliekama lietuvių kompozitorių kūryba.

Festivalio pabaigoje mokytoja Dalia Jankuvienė tarė padėkos žodį festivalio organizatoriui Savėlijui Batavičiui, bei visiems dalyvavusiems atlikėjams, koncertmeisteriams, mokytojams už ugdytinių parengimą, lietuviškos muzikos sklaidą.

Koncerto nuotraukos.