Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose „Trimitatis“ 2018

,,Trimitatis“ Palangoje

Tradicinių kanklių ansamblio ,,Austėja" ( mokyt. A. Nainytė) dalyvės tebegyvena šventinėm  nuotaikom. Kovo 9-10 d. Palangoje vyko tradicinis XVII Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinių instrumentų festivalis "Trimitatis". Jame dalyvavo 700 mokinių, grojančių tradicinėmis kanklėmis, birbynėmis,  koncertinėmis kanklėmis bei skudučiais. Atvykusios  pirmąją repeticijos dieną sklandžiai kankliavo, dainavo ir žiūrėjo įspūdingą Lietuvos istoriniais faktais paremtą spektaklį ,,Molinis sapnas". Antrą dieną  Palangos koncertų salėje, gausybe tautiniais rūbais pasipuošusių mokinių ir mokytojų, su puikiai režisuotu renginiu paliko neišdildomą įspūdį septynioliktasis ,,Trimitatis“. Aštuonioliktasis ,,Trimitatis“ kitais metais  skambės Plungėje.

Daugiau nuotraukų