Pradžia Veikla Koncertinė veikla Koncertas šeimos dienai

Koncertas Šeimos dienai

Gegužės 12d. minint Šeimos dieną,  koncertavo Ventos socialinių namų globotiniai, pirmus metus lankantys Ventos muzikos mokyklą. Juos muzikavimo meno mokė mūsų mokyklos mokytojai: G. Bučiuvienė, D. Jankuvienė, A. Nainytė, G. Jankus, V. Virbickas.

Lietuvių liaudies dainą dainavo Justina, jai kanklėmis pritarė mokytoja A. Nainytė. Vida  ir mokytoja D. Jankuvienė skambino pianinu. Žana , Gabija , Nojus  ir Vladimiras  smagiai dainavo bei grojo ritminiais instrumentais. Juos ruošė mokytojai G. Bučiuvienė ir V.Virbickas. Daugiausiai ovacijų sulaukė Artūro , Andriaus  ir Arvydo  atliekamos dainos. Jų mokytojai – V. Virbickas ir G.Jankus. Gausiai susirinkę šventės dalyviai ir klausytojai pasidalino šiltais padėkos žodžiais, plačiomis šypsenomis, apsikabinimais, gėlėmis tuo pačiu minėdami ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

Nuotraukos iš koncerto.