Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose „Baltic Briliiant“

„Baltic Brilliant“ laureatai iš Ventos

Gegužės 29 dieną  Vilniuje, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre  vyko tarptautinis festivalis- konkursas ,,Baltic Brilliant‘‘. Konkursas  sukvietė didžiulį solistų ir šokėjų būrį iš Baltarusijos, Moldovos, Ukrainos ir net iš Egipto. Su svečiais varžėsi ir Lietuvos atlikėjai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Varėnos ir  Ventos muzikos mokyklos mokytojos Genovaitės Bučiuvienės ugdytiniai. Konkurso dalyviai atliko po du kūrinius, o juos vertino 6 narių kompetentinga  komisija iš Lietuvos ir užsienio. Komisija negailėjo aplodismentų ir Bravo šūksnių  solistei Akvilei Srūgytei, kuri  savo amžiaus kategorijoje pelnė I  laipsnio laureato diplomą. Dominyka  Gurinaitė  ir  Dominykas Mazaliauskas  savo amžiaus kategorijose pripažinti II laipsnio laureatais.