Pradžia

,,Instrumentų karalius kviečia“

Spalio 16 d.  mokytojo I. Vežuko klasės mokinės Vėjūnė Pagojutė, Imantė Vežuka  ir Goda Mikužaitė dalyvavo edukaciniame projekte „Instrumentų karalius kviečia“, vargoninio meistriškumo pamokose. Šv. Onos bažnyčioje (Akmenėje) vykusiame projekte užsiėmimus vedė sakralinės muzikos magistras Vilimas Norkūnas. Edukatorius išdėstė  senovinės vargoninės muzikos paslaptis – ypatingus klavišo lietimo būdus, polifoninės muzikos tembrinio paįvairinimo, kūrinių žanrų specifiką ir registrų panaudojimą. Renginio antroje dalyje, seminaro dalyviams ir visuomenei koncertavo vargonininkė Diana Encienė. Programoje nuskambėjo A.Vivaldžio, J.S. Bacho, F. Mendelsono, M.K. Čiurlionio, M. Dunchamo, N. Ogdeno  ir kitų kompozitorių kūriniai.

Fotografijos iš projekto.