Pradžia Veikla Mokyklos renginiai Projektas „Gimę mes Lietuvoj“

Projektas „Gimę mes Lietuvoj“  įvykdytas!

Ventos muzikos mokyklos Mokinių taryba  įvykdė  savivaldybės finansuojamą Jaunimo iniciatyvų ir laisvalaikio užimtumo programos projektą ,,Gimę mes Lietuvoj“, skirtą  Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-mečiui. Šiame projekte dalyvavo neformalus Akmenės, Mažeikių, Šiaulių rajonų jaunimas, kuris vykdė plačią ir turiningą projekto veiklą. Vykdant edukacinę programą ,,Jaunimas – tautinės kultūros puoselėtojai ir tęsėjai“ - A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejuje Vilkijoje, adventinėse vakaronėse Mažeikiuose, Akmenės krašto muziejuje buvo plėtojamas liaudies kūrybos grožio suvokimas, tradicijų puoselėjimas, nutiesiamas tiltas tarp praeities ir dabarties.

Lapkričio 30 dieną Ventos muzikos mokykla pasitiko gausų būrį solistų ir vokalinių ansamblių atvykusių į lietuviškos dainos konkursą ,,Džiaugsmo sparnai“. Konkursas vyko  pagal dainininkų amžių kategorijas. Dainorėliai atstovavo Kelmės, Pakruojo, Mažeikių, Akmenės, Kuršėnų, Šiaulių, Joniškio miestų ir rajonų muzikos ir meno mokyklas, gimnazijas, progimnazijas. Kompetentinga vertinimo komisija konkurso dalyvius vertino I,II, III laipsnių diplomais, specialiaisiais prizais bei nominacijomis.  Projekto vykdytojos Emilija Lopaitytė ir Dominyka Gurinaitė  pravedė  linksmą, muzikinę  viktoriną. Pavyko suorganizuoti vertybišką ir turiningą laisvalaikį novatoriškais bei tradiciniais būdais. Buvo pasiektas bendras tikslas – ugdoma pilietinė savimonė, vertybinės nuostatos bei gebėjimai, tenkinantys lavinimosi ir saviraiškos poreikius.

Jaunimas gražiai įprasmino Lietuvos valstybės šimtmetį projektu ,,Gimę mes Lietuvoj“.

Nuotraukos iš edukacinės programos.

Konkurso nuotraukos.

Nuotraukos iš viktorinos.