Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose V.Mikalausko konkursas

Ventiškių sėkmė  jaunųjų pianistų konkurse

Gruodžio 7 dieną Panevėžio Vytauto Mikalausko gimnazijoje įvyko pirmasis kompozitoriaus Vytauto Mikalausko vardo jaunųjų pianistų konkursas, kuriame labai sėkmingai pasirodė Ventos muzikos mokyklos auklėtinės.

Pianistų – solistų C (14-16m.) kategorijoje laureato diplomą laimėjo Emilija Lopaitytė, atlikus programą: J. S. Bach „Preliudas ir Fuga“ B-dur BWV 866, V. Mikalauskas „Noktiurnas“ F-dur Nr.4, J. Ivanovs  „Scerco“ (mokyt. I. Vežuks).

Fortepijoninių duetų B (11-13m.) kategorijoje diplomą pelnė ir pirmą kartą, kaip duetas, konkurse dalyvavusios Imantė Vežuka ir Joana Danusevičiūtė. Mergaitės atliko: V. Mikalausko „Svajonė apie cirką“, Z. Fibich „Barkarolė“, V. Neugasimov „Tarantella“ ( mokyt. E. Čepulienė ir I. Vežuks).

Fortepinojinių duetų C (14-16m.) kategorijoje laureato diplomą pelnė Dominyka Gurinaitė ir Emilija Lopaitytė -  L. Bethoven „Rondo Moderato“, V. Mikalausko „Aš cirke“, S. Rachmaninov „Valsas“ (mokyt. I. Vežuks).

Konkurso  GRAND PRIX už geriausiai atliktą kompozitoriaus Vytauto Mikalausko kūrinį laimėjo Emilija Lopaitytė. Šio prizo steigėjai – kompozitoriaus vaikai (aktorius Gintaras Mikalauskas ir Daina Kavaliauskienė).

Nuotraukos iš konkurso.