„Muzika sujungia mus - 2019“

Kovo 6 dieną, jau septintą kartą M. Oginskio meno mokykla organizavo Klaipėdos krašto muzikos ir meno mokyklų fortepijoninių ansamblių festivalį – konkursą, kuriame dalyvavo net 37 fortepijoniniai duetai ir ansambliai iš visos Lietuvos ir Latvijos Tukumo miesto. Šiemet tarp konkursantų buvo ir Ventos muzikos mokyklos du fortepijoniniai duetai: Imantė Vežuka ir Joana Danusevičiūtė (B-grupė (4-5kl.), grojo Fibich „Barcarolla“, Neugasimov „Lietaus lašai ryte“ ir „Tarantella“, mokytojai Edita Čepulienė ir Imants Vežuks) Emilija Lopaitytė ir Dominyka Gurinaitė (C-grupė (6-12kl.), grojo Beethoven „Rondo Moderato“ iš sonatos D-dur op.6, ir Rachmaninoff „Valsas“ iš „6 pjesės“ op.11, mokytojas Imants Vežuks). Šis konkursas mūsų duetams buvo labai sėkmingas: Imantė ir Joana laimėjo II vietos laureato diplomą, o Dominyka ir Emilija buvo apdovanotos I vietos laureato ir už geriausiai atlikto klasikinės muzikos kūrinio  diplomais. Abu duetai parodė tvirtą charakterį ir muzikaliai pademonstravo viską ką sugeba ir moka. Visa tai skatina ne tik konkurso geras organizavimas  ir išskirtinė aura, bet ir galimybė išbandyti visiškai naują koncertinį fortepijoną „Eduard Seiler“.

Konkurso nuotraukos.