Pradžia Veikla Koncertinė veikla Dainas skyrėme Lietuvai

Dainas skyrėme Lietuvai

Kovo 8 dieną Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje vyko VIII Respublikinis ansamblinio muzikavimo konkursas „Lietuva, aš už muziką“, kuriame dalyvavo Lietuvos konservatorijų, menų gimnazijų, meno ir muzikos mokyklų  mokiniai. Konkurso dalyviai varžėsi mišrių, instrumentinių ir vokalinių ansamblių kategorijose, buvo vertinami už  ansambliškumą, intonavimą, kūrinių interpretaciją, artistiškumą, repertuaro įvairumą.

Mergaičių vokalinis ansamblis ,,Repriza“ (mokytoja Donvina Savickienė, koncertmeisteriai Raimondas Dievinas ir Gintautas Jankus) vokalinių ansamblių A kategorijoje pelnė laureato diplomą ir konkurso atminimo dovaną.

Renginio nuotraukos.

Kovo 9 dieną, Vilniaus muzikos mokykla ,,Ugnelė“, kartu bendradarbiaujant su  Lietuvos nacionaliniu kultūros centru, surengė įspūdingą, nepamirštamą koncertą „Penkios dienos, pakeitusios Lietuvą“ Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje. Koncerte dalyvavo 250 vaikų  ir 5 mišrūs chorai iš visos šalies miestų ir miestelių, kurie savo dainomis klausytojams pateikė  Lietuvos ir pasaulio istoriją. Suburtame Akmenės krašto chore dainavo 37 mokiniai, iš kurių ir mūsų mokyklos 5 mokinės,  besimokančios dainavimo pagrindų:  Rugilė Liaubaitė, Austėja Nociūtė, Ugnė Parieštytė, Austėja Rimkutė ir Kamilė Šliožaitė. Už dalyvavimą Jungtinio vaikų choro projekto veikloje, dainavimo mokytojai Donvinai Savickienei įteikta  Lietuvos nacionalinio kultūros centro padėka.

Renginio nuotraukos.

Kovo 10 dieną Ventos muzikos mokyklos ugdytiniai ir mokytojai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną pasitiko Papilėje, surengdami šiai progai šventinį koncertą. Koncerto programoje pasirodė solistės Armanda Kuprytė, Austėja Nociūtė, mergaičių vokalinis ansamblis ,,Repriza”, mišrus choras ,,Ventava” (vad. Donvina Savickienė), tautinių instrumentų orkestras (vad. Minifreda Voronovienė). Kolektyvams akomponavo mokytojai Raimondas Dievinas, Gintautas Jankus, Imantas Vežuks. Finalinėje dainoje ,,Džiaugsmo sparnai“ solinę partiją atliko solistė Eidmantė Lileikytė (mokyt. Genovaitė Bučiuvienė). Papilės seniūnas A. Vaičius ir kultūros namų vadovė V. Kupstienė  padėkojo už puikų koncertą, nuoširdų bendravimą, bendradarbiavimą tarp švietimo ir kultūros įstaigų.

Koncerto nuotraukos.

Kovo 11 dieną Naujosios Akmenės kultūros centre šventinį renginį, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, vainikavo vaikų chorų festivalis ,,Dainuojam Lietuvai“.

Programoje dalyvavo vaikų chorai iš N. Akmenės, Ventos, Dobeles, Aucės ir Akmenės muzikos mokyklų. Mūsų mokyklą atstovavo jaunučių choras ,,Čiulkinėlis“, bei mergaičių vokalinis ansamblis ,,Repriza“. Festivaliui mokinius parengė mokytoja Donvina Savickienė, kolektyvams akompanavo koncertmeisteriai Raimondas Dievinas (fortepijonas) ir Gintautas Jankus (birbynė).