Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose M.Pečkauskaitės romantinės muzikos prisiminimai

M. Pečkauskaitės romantinės muzikos prisiminimai

Kovo 14 dieną, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Židikų skyriuje, vyko III- asis Respublikinis instrumentinės muzikos solistų, ansamblių meno, muzikos mokyklų, skyrių festivalis
„M. Pečkauskaitės romantinės muzikos prisiminimai“. Festivalyje dalyvavo jaunieji muzikos atlikėjai iš Ventos muzikos mokyklos, Skuodo meno mokyklos Ylakių skyriaus, Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos, Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos ir Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos Židikų skyriaus.

Mūsų mokyklą atstovavo Beatrisė Rastokaitė, Armanda Kuprytė (fortepijono mokytoja Edita Čepulienė), Dovydas Kontenis (birbynės mokytojas Gintautas Jankus), Tomas Buta (trimito mokytojas Vismantas Gricius), Armanda Kuprytė (dainavimo mokytoja Donvina Savickienė). Ugdytiniams akompanavo  koncertmeisteris Raimondas Dievinas  (fortepijonas) ir Gintautas Jankus (birbynė).

Festivalio akimirkos.