Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose „Pasiimsiu paukščio balsą“ 2019

Balandžio 11 dieną Kupiškio meno mokykloje vyko V respublikinė vokalinių ansamblių šventė – konkursas „Pasiimsiu paukščio balsą 2019“. Renginyje dalyvavo  Biržų, Rokiškio, Kėdainių, Panevėžio, Šiaulių, Ventos, Pasvalio, Kauno ir Kupiškio meno ir muzikos mokyklų vokaliniai ansambliai. Vokalinius ansamblius ir jų dainas vertino komisija: pirmininkė – Laima Česlauskaitė-Zamkauskienė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija), Aušra Liutkutė-Povilaitienė (Lietuvos muzikos ir teatro akademija), Dalia Sližytė (Ukmergės meno mokykla).

Mūsų mokyklą atstovavo mergaičių vokalinis ansamblis ,,Repriza“, kuris pelnė II vietos laureato diplomą ir prizą. Konkursui mokines paruošė mokytoja metodininkė Donvina Savickienė, akompanavo koncertmeisteriai Raimondas Dievinas (fortepijonas) ir Gintautas Jankus (birbynė).

Nuotraukos iš renginio.