Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose „Karamelė“ 2019

„KARAMELĖ 2019“

Balandžio 12d. Kelmės Algirdo Lipeikos menų  mokykloje įvyko jubiliejinis, jau penktasis respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „KARAMELĖ“, kuriame dalyvavo ir Ventos muzikos mokyklos fortepijoninis duetas Imantė Vežuka ir Joana Danusevičiūtė (mokyt. E. Čepulienė ir I. Vežuks). Duetas į konkursą atsivežė įspūdingą programą (A. Diabelli „Sonata“ d-moll, op.163 Nr. 6, II ir III dalys, V. Neugasimov „Lietaus lašai ryte“, „Tarantella“ iš „Eskizai fortepijoniniam duetui“) , kurią pavyko sugroti muzikaliai ir stabiliai. Tai įvertino ir konkurso komisija, apdovanodama duetą I laipsnio diplomu. Šis konkursas duetui šiemet jau ketvirtas ir mergaitės scenoje jaučiasi vis drąsiau, tai patvirtina ir vis gerėjantys rezultatai.

Konkurso akimirkos fotografijose.