Pradžia Veikla Mokyklos renginiai V.Nociūtės koncertas

Viktorija sugrįžo trumpam...

Akordeonistė Viktorija Nociūtė - dar visai neseniai baigė Ventos muzikos mokyklą, o šiuo metu studijuoja atlikimo meną Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos Akademijoje, magistrantūros II kurse, doc. Gintaro Mameniškio klasėje. Viktorija yra daugelio Tarptautinių bei Respublikinių konkursų dalyvė ir laureatė. Paskutinis jos laimėjimas - XIII-jame akordeonistų konkurse ASCOLTATE 2019 laimėtas GRAND PRIX apdovanojimas ansamblių kategorijoje. 2016 m. ir 2018 m. Nacionaliniame akordeonistų konkurse Klaipėdoje ir Šiauliuose iškovotos pirmos vietos ansamblių kategorijoje. 2017 m. pavasarį Viktorija dalyvavo Tarptautiniame akordeonistų konkurse Serbijoje, kur atlikdama solo programą laimėjo GRAND PRIX. Šiuo metu mergina aktyviai koncertuoja, o taip pat savo patirtį perduoda jauniesiems akordeonistams dirbama akordeono mokytoja Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje  muzikos mokykloje.

Viktorija sugrįžo trumpam...  Su malonumu sutiko dalyvauti  Mero inauguracijai skirtame koncerte, išreikšdama dėkingumą   Akmenės rajono savivaldybei ir merui V. Mitrofanovui  už du kartus skirtą Skatinamąją stipendiją bei finansinę paramą įsigyjant naują instrumentą. Kitą dieną Viktorija apsilankė Ventos muzikos mokykloje. Jaunųjų atlikėjų bei mokytojų akivaizdoje ,,išlaikė‘‘  egzaminą, akordeonu puikiai atlikdama valstybinio egzamino programą.

Nuotraukos iš koncerto.