Konkursinio sezono uždarymas „Great Amber“

Balandžio 17d. Liepojos (Latvija) koncertinėje salėje „Great Amber“ įvyko VI – asis tarptautinis fortepijoninių ansamblių konkursas, kuriame jau antrąjį kartą dalyvavo  „Venta Piano Duo“ (Dominyka Gurinaitė ir Emilija Lopaitytė, mokyt. Imants Vežuks). Nežiūrint, kad duetas užėmė tik 3 vietą, šis pasirodymas buvo pats geriausias keturių metų konkursinės veiklos laikotarpyje. Mergaitės atliko Rachmaninoff  „Valsą“ iš „6 pjesės“ op.11 ir Kevin Olson „Džiazinė siuita“. Šią labai sudėtingą programą pavyko atlikti labai tiksliai, muzikaliai, stilistiškai nepriekaištingai. Taip pat verta paminėti aukštą „Venta Piano Duo“ sceninę kultūrą. Visa tai vainikavo fortepijono „Steinway and Sons“  fantastiškas  skambėjimas.

Konkurso nuotraukos.