Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Sėkmingai pasirodė
Parašė Alma Lileikienė

Sėkmingai pasirodė

Dainuodamas žmogus atsiskleidžia. Būna toks, koks yra iš tiesų. Šią dainininko Česlovo Gabalio pasakytą mintį patvirtino Dominyka Gurinaitė, Eidmantė Lileikytė bei Dominykas Mazaliauskas. Šie Ventos muzikos mokyklos mokiniai  kartu su mokytoja metodininke Genovaite Bučiuviene balandžio 6 d. dalyvavo tarptautiniame  konkurse „Pavasario fiesta“ Kaune. Tarp 131 konkurso dalyvio, varžėsi  ir solistai, ir vokaliniai ansambliai iš Latvijos, Baltarusijos, Lietuvos, ventiškiai neliko nepastebėti. Dominyka savo amžiaus grupėje laimėjo trečiąją vietą. Eidmantė ir Dominykas varžėsi  vyriausiųjų kategorijoje. Eidmantei paskirta antroji vieta, o Dominykas įvertintas aukščiausia – pirmąja vieta. Dalyviai apdovanoti diplomais, taurėmis ir suvenyrais.