Pradžia Veikla Mokyklos renginiai Edukacinis renginys

EDUKACINIS-PAŽINTINIS RENGINYS

Rugsėjo 26 d. Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo įstaigoje „Kregždutė“ netrūko muzikos garsų ir svečių. Užsimezgusi draugystė su Ventos muzikos mokykla paskatino suorganizuoti edukacinį-pažintinį renginį „Liaudies instrumentai“. Mokytoja Auksė Nainytė  atvyko su folkloro ansambliu „Austėja“ ir atsivežė labai įdomių, daugeliui vaikų dar nematytų instrumentų: kanklių, lumzdelių, būgną, birbynę, švilpynes ir pūslinę. Vaikai, net patys mažiausieji, liaudies muzikos garsų klausėsi susidomėję. Programą paįvairino liaudies šokiai bei žaidimai. Renginyje dalyvavo svečiai iš Jungtinių Amerikos Valstijų Laima ir Jonas Šalčiai, Papilės parapijos klebonas Rimvydas Marozas. Su džiugesiu, šiltomis šypsenomis  bei saldumynais apdovanota ,,Austėja“, išvyko  į muziejų susipažinti tik Papilėje rastais eksponatais. Edukacinį – pažintinį renginį  įprasmino ir vainikavo  istorijos mokytojos  Kristinos Puzarienės  įdomūs pasakojimai.

Nuotraukos iš renginio.