Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Muzikiniai rudenys 2019

Muzikiniai rudenys - 2019

Turbūt kiekvieno pianisto didžiausia svajonė – pagroti kartu su simfoniniu orkestru. Ši svajonė labai sunkiai įgyvendinama  - tik ryškiausi atlikėjai yra kviečiami koncertuoti su orkestrais. Tačiau Emiljai Lopaitytei, jaunajai pianistei iš Ventos muzikos mokyklos, likimas padovanojo tokią galimybę.  Mokytojas I. Vežuks Emiliją delegavo dalyvauti edukaciniame projekte „Muzikiniai Rudenys 2019“,  su Šiaulių kameriniu orkestru  atlikti J. Haidno „Koncertą“ D-dur, Nr.11, 1-ąją dalį. Ir tai ne atsitiktinumas – Emilija labai gerai pažįsta  J. Haidno kūrybą, savo repertuare yra turėjusi ne vieną šio kompozitoriaus kūrinį.

Rugsėjo 30 d. Emilija nepriekaištingai pagrojo minėtą koncertą Naujosios Akmenės publikai. Po visų dalyvių pasirodymo, kamerinio orkestro muzikai išrinko Emiliją koncertuoti Šiauliuose – „Muzikiniai Rudenys 2019“ gala koncerte. Ir čia jaunąją pianistę lydėjo sėkmė. Emilija ir vėl užkariavo Šiaulių kamerinio orkestro ir vadovo V. Čepinskio širdis ir balsavime dėl premijos, ji tapo favoritė laimėdama koncertinės įstaigos „Saulė“ įsteigtą piniginę premiją ir žiūrovų audringą pripažinimą.

Nuotraukos iš renginių.