„Dainos takais-2019“

Gruodžio 10 dieną, Platelių meno mokykloje vyko I Žemaitijos vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas ,,Dainos takais-2019“, kuriame jaunieji dainininkai varžėsi solistų, duetų ir tercetų kategorijose.
Ventos muzikos mokyklą atstovavo mergaičių tercetas Austėja Nociūtė, Ugnė Parieštytė, Austėja Rimkutė, kurios komisijos sprendimu duetų ir tercetų kategorijoje laimėjo I vietos laureato diplomą. Dainų konkursą vertino komisijos pirmininkė Giedrė Zeicaitė - LMTA Klaipėdos fakulteto dėstytoja, Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos mokytoja-ekspertė, Rasa Veretenčevienė –Klaipėdos J. Kačinsko MM mokytoja-metodininkė, folkloro, džiazo, populiariosios muzikos atlikėja, Vida Saukalienė - Plungės r. sav. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja.

Mokines konkursui ruošė mokytoja Donvina Savickienė, akompanavo Raimondas Dievinas (fortepijonas) ir Gintautas Jankus (birbynė).

Akimirkos iš festivalio.