Pradžia Virtuali mokykla

Geradarės dovana mokyklai.

Visagalio interneto pagalba sulaukėme netikėto dėmesio iš Švedijos. MARINA KULČINSKAJA jau per 20 metų Švedijoje gyvenanti klaipėdietė, lietuvių, rusų, lenkų, anglų, švedų kalbų vertėja, su Akmenės kraštu neturinti jokių sąsajų, tiesiog mylinti Lietuvą. Ji aktyvi kultūros mecenatė - savo dovanotomis knygomis yra praturtinusi ne vieną biblioteką, vertingais eksponatais- šalies muziejus.
Ji sakė, kad jai tiesiog svarbu, jog tokių miestelių meno mokyklos išliktų, nes mes dar nesuprantame, kokį stebuklą turime. Švedijoje, pasak jos, vaikai mažai muzikuoja, piešia, nes gyvenimas paremtas pinigine gerove, o tokių meno mokyklėlių mažuose miesteliuose su žiburiu nerasi. Jos veikia tik kur kas didesniuose miestuose. Ponia Marina sakė esanti paprastas žmogus, kuriai rūpi Lietuvos ateitis - vaikų auklėjimas ir prasminga užklasinė veikla, todėl norinti paremti Ventos muzikos mokyklą bei ją lankančius iš sunkiau besiverčiančių šeimų vaikus. „Jūsų vaikai tokie talentingi, aš jais žaviuosi ir didžiuojuosi“ – p. Marina džiaugėsi peržiūrėjusi koncertų video įrašus. Linkėdama, kad jie būtų protingi, žingeidūs, mylėtų savo šalį, skyrė piniginę dovaną ir pridūrė „tam man nieko ne gaila“.
Nuoširdžiai dėkojame gerbiamai p. Marinai Kulčinskajai. Tai didelės širdies ir gerumo žmogus.