Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Dainų dainelė 2020 1-as etapas

Sausio 15 dieną Naujosios Akmenės kultūros rūmuose vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ I etapas. Jame pasirodė 20 rajono jaunųjų dainininkų, kurie varžėsi keturiose (A, B, C, D) kategorijose.  Komisijos sprendimu į II etapą atstovauti mūsų rajoną atrinkti 10 geriausių kolektyvų.

Džiaugiamės mūsų mokyklos vokaliniu ansambliu „Repriza“: Fausta Borusevičiūte, Rugile Liaubaite, Rugile Buišaite, Guste Saudargyte, Ugne Parieštyte, Vilte Mišeikyte, Gabija Milašiūte, Austėja Nociūte, Kamile Truskauskaite, Austėja Rimkute, Kamile Šliožaite ir solistėmis Eidmante Lileikyte, Akvile Srūgyte. Mergaitės varžysis II etape su Šiaulių, Joniškio, Pakruojo, Radviliškio, Akmenės rajonų dainininkais dėl dalyvavimo televizijoje Vilniuje.

Mokines konkursui ruošė mokytojos Donvina Savickienė ir Genovaitė Bučiuvienė, akompanavo Raimondas Dievinas, Gintautas Jankus, Imants Vežuks ir Jokūbas Jankauskas.

Nuotraukos iš konkurso.