MUZIKOS PROGRAMOS

• Cjcity.ru - puslapis dirbantiems su muzika kompiuteriu (programos, straipsniai, knygos, pamokos ir kt.).
  • KVR Audio - ko gero informatyviausias puslapis internete (EN) apie audio pluginus (VST, RTAS, AAX), naujienos mobilioms platformoms (iOS, Android), naujų produktų pristatymas, reitingavimas, straipsniai, reitingavimas, paieška, video apžvalgos ir t.t.
  • Ear Toner - maža ir labai paprasta klausos lavinimo programa. Galima mokytis atpažinti intervalus, trigarsius (mažorinius, minorinius, padidintus, sumažintus), gamas (mažoras-minoras, melodinis ir harmoninis minoras), mokytis derinti instrumentą. Gamintojo puslapis: eartoner.sourceforge.net.
  • Ear Master - viena geriausių klausos lavinimo programų. Naudojantis programa galima mokytis rašyti melodinius, ritminius diktantus, akordus, akordų apvertimus, dermes, intonuoti intervalus, akordus ir kt. Plačiau apie programą galima sužinoti gamintojo puslapyje www.earmaster.com. Programa mokama, bet galima mėnesį išbandyti nemokamą versiją. Bandomoji EarMasterPRO versija. Bandomoji EarMasterSCHOOL versija.
  • AUDACITY - geriausia iš nemokamų audio redagavimo programų, turi lietuvišką aplinką. Programa galima įrašinėti garsą gyvai, konvertuoti audio failus (iš/į mp3, ogg, wav), keisti garso lygį, miksuoti kelis audio kanalus, redaguoti audio gabaliukais, sumažinti triukšmo lygį ir dar daug daug. Būtinas įrankis kompiuteryje muzikos mylėtojui.
  • AVS Audio Editor - nemokama audio redagavimo programa (audiocity analogas). Programa leidžia redaguoti audio failus, eksportuoti audio iš video failo, įrašyti garsą iš bet kurio audio šaltinio, palaiko daugybę audio formatų. Skaityti plačiau.
  • VOXENDO - nemokami VST FX įrankiai (Voxendo SPAN  spektro analizatorius, ekvalaizeriai, delay, reverberizacijos efektai ir kt.).

• FLAT - nemokama, paprasta ONLINE natų rašymo programa. Nieko nereikia instaliuoti, o natas galite rašyti bet kur, kur tik yra internetas. Galima jungtis su Facebook profiliu arba reikia registruotis (nemokama).
  • CRESCENDO - dar viena visiškai nemokama ir paprasta natų rašymo programa.
  • MUSESCORE - nemokama natų užrašymo programa (natų redaktorius). Labai pravers tiems, kam FINALE ar SIBELIUS per sudėtingos programos.
  • AIMP3 - bene populiariausias nemokamas audio failų grotuvas. Naujausią programos versiją, papildinius, apvalkalus (skin'us) galima parsisiųsti iš čia.
  • HOKRAIN - vienas sparčiausių ir mažiausių Audio grotuvų (užima tik 800 KB disko vietos ir naudoja tik 6 MB RAM). Nepasanti to palaiko visus populiariausius audio formatus (mp3, mp2, mp1, mpa, ogg, wav, aiff, mo3, it, xm, s3m, mtm, mod, umx, aac, ac3, ape, mac, cda, flac, midi, mid, rmi, kar, mpc, mp+, mpp, tta, wma, wv), rodo grojamo failo grafinį atvaizdą, leidžia groti tiesiai iš kietojo disko direktorijos. Programos nereikia instaliuoti, todėl ją galima naudoti bet kokiame kompiuteryje tiesiai iš USB atmintinės. Naujausią programos versiją galima atsisiųsti iš gamintojo puslapio.
  • Virtual DJ - programos pavadinimas pats pasako kam skirta programa. Home versija nemokama, skirta ne komerciniam programos naudojimui. Leidėjo puslapis: virtualdj.com.
  • REAPER - nemokama muzikos programavimo, įrašymo programa. Cubase, Sonar, Pro Logic sekvensorių analogas. Parsisiųsti galima iš gamintojo puslapio: www.reaper.fm.
  • PreSonus Studio One (Free) - muzikos studija kompiuteryje, kaip ir Reaper - Cubase, Pro Logic ar ProTools programų analogas. Naujausia programos versiją galima parsisiųsti iš čia.
  • ARDOUR - DAW (skaitmeninė audio studija) LINUX operacinei sistemai. Jeigu neužteks DEMO versijos ir norėsite turėti visas veikiančias programos funkcijas, teks sumokėti $1 :-). Atsisiųsti.

MULTIMEDIJA

• FreeStudio 2013 - fenomenali multimedijinė programa leidžianti: siųstis audio-video duomenis iš Youtube ir konvertuoti į norimą formatą, įrašyti Audio ar Video CD, DVD, kurti 3D foto,  įrašyti ekrano veikseną ir dar daug naudingų dalykų žinant tai, kad programa visiškai nemokama. Daugiau apie programą galima paskaityti dvdvideosoft.com svetainėje. Parsisiųsti naujausią versiją.
  • HD Transform - puslapis norintiems parsisiųsti audio arba video medžiagą iš Youtube svetainės. Leidžia konvertuoti į daug įvairių formatų.

GARSAI

• Muzikos garsai jūsų kūrybinei fantazijai (daug kategorijų: gyvūnai, kosmosas, filmų efektai, žmonės, sportas, gamta, transportas ir kt.)
  • Dar vienas nemokamų garsų puslapis (freesound.org)