Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose
Dalyvavimas konkursuose

Laiko horizontai

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vasario 12 dieną vyko Jaunųjų atlikėjų festivalis „Laiko horizontai“, kuris sukvietė daugybę gabių mokinių iš įvairių muzikos ir meno mokyklų. Šauniai festivalyje pasirodė Ventos muzikos mokyklos saksofonistų ansamblis „The soldiers sax“ – Augustas Basys, Karolina Nacytė, Marijus Janušas. Mokytojas Gintautas Jankus.

Daugiau nuotaukų.

Sausio 15 dieną Naujosios Akmenės kultūros rūmuose vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ I etapas. Jame pasirodė 20 rajono jaunųjų dainininkų, kurie varžėsi keturiose (A, B, C, D) kategorijose.  Komisijos sprendimu į II etapą atstovauti mūsų rajoną atrinkti 10 geriausių kolektyvų.

Džiaugiamės mūsų mokyklos vokaliniu ansambliu „Repriza“: Fausta Borusevičiūte, Rugile Liaubaite, Rugile Buišaite, Guste Saudargyte, Ugne Parieštyte, Vilte Mišeikyte, Gabija Milašiūte, Austėja Nociūte, Kamile Truskauskaite, Austėja Rimkute, Kamile Šliožaite ir solistėmis Eidmante Lileikyte, Akvile Srūgyte. Mergaitės varžysis II etape su Šiaulių, Joniškio, Pakruojo, Radviliškio, Akmenės rajonų dainininkais dėl dalyvavimo televizijoje Vilniuje.

Mokines konkursui ruošė mokytojos Donvina Savickienė ir Genovaitė Bučiuvienė, akompanavo Raimondas Dievinas, Gintautas Jankus, Imants Vežuks ir Jokūbas Jankauskas.

Nuotraukos iš konkurso.

„Dainos takais-2019“

Gruodžio 10 dieną, Platelių meno mokykloje vyko I Žemaitijos vaikų ir moksleivių dainų festivalis-konkursas ,,Dainos takais-2019“, kuriame jaunieji dainininkai varžėsi solistų, duetų ir tercetų kategorijose.
Ventos muzikos mokyklą atstovavo mergaičių tercetas Austėja Nociūtė, Ugnė Parieštytė, Austėja Rimkutė, kurios komisijos sprendimu duetų ir tercetų kategorijoje laimėjo I vietos laureato diplomą. Dainų konkursą vertino komisijos pirmininkė Giedrė Zeicaitė - LMTA Klaipėdos fakulteto dėstytoja, Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos mokytoja-ekspertė, Rasa Veretenčevienė –Klaipėdos J. Kačinsko MM mokytoja-metodininkė, folkloro, džiazo, populiariosios muzikos atlikėja, Vida Saukalienė - Plungės r. sav. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja.

Mokines konkursui ruošė mokytoja Donvina Savickienė, akompanavo Raimondas Dievinas (fortepijonas) ir Gintautas Jankus (birbynė).

Akimirkos iš festivalio.

Birbynininkai Kaune

Lapkričio 30 d. Kauno M. Petrausko muzikos mokykloje vyko II – asis respublikinis birbynininkų festivalis „Šok, birbyne 2019“. Festivalyje dalyvavo Kauno, Panevėžio, Palangos, Klaipėdos, Kėdainių ir Ventos muzikos ir meno mokyklų ugdytiniai. Mūsų mokyklą sėkmingai atstovavo Dovydas Kontenis ir Matas Navickas. Jų mokytojas Gintautas Jankus, koncertmeisteris Raimondas Dievinas.

Muzikiniai rudenys - 2019

Turbūt kiekvieno pianisto didžiausia svajonė – pagroti kartu su simfoniniu orkestru. Ši svajonė labai sunkiai įgyvendinama  - tik ryškiausi atlikėjai yra kviečiami koncertuoti su orkestrais. Tačiau Emiljai Lopaitytei, jaunajai pianistei iš Ventos muzikos mokyklos, likimas padovanojo tokią galimybę.  Mokytojas I. Vežuks Emiliją delegavo dalyvauti edukaciniame projekte „Muzikiniai Rudenys 2019“,  su Šiaulių kameriniu orkestru  atlikti J. Haidno „Koncertą“ D-dur, Nr.11, 1-ąją dalį. Ir tai ne atsitiktinumas – Emilija labai gerai pažįsta  J. Haidno kūrybą, savo repertuare yra turėjusi ne vieną šio kompozitoriaus kūrinį.

Rugsėjo 30 d. Emilija nepriekaištingai pagrojo minėtą koncertą Naujosios Akmenės publikai. Po visų dalyvių pasirodymo, kamerinio orkestro muzikai išrinko Emiliją koncertuoti Šiauliuose – „Muzikiniai Rudenys 2019“ gala koncerte. Ir čia jaunąją pianistę lydėjo sėkmė. Emilija ir vėl užkariavo Šiaulių kamerinio orkestro ir vadovo V. Čepinskio širdis ir balsavime dėl premijos, ji tapo favoritė laimėdama koncertinės įstaigos „Saulė“ įsteigtą piniginę premiją ir žiūrovų audringą pripažinimą.

Nuotraukos iš renginių.

«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»