Pradžia Virtuali mokykla

Dabar mes:

VENTOS MUZIKOS MOKYKLOS NUOTOLINIO MOKYMO ORGANIZAVIMO IR ĮGYVENDINIMO TVARKA

Vasario 16-oji

Vasario 16-oji- mūsų laisvės ir vienybės diena. Prisimindami mus vienijančias vertybes ir tradicijas bei iškiliausius savo krašto žmones, ši diena tapo švente savo šeimai, draugams ir bendruomenei.

Mažieji šventės dalyviai dalyvavo akcijoje „Lietuva mano delne“.

Šventinį koncertą dovanojo Ventos muzikos mokyklos ugdytiniai: mergaičių vokalinis ansamblis „Repriza“ (vad. D.Savickienė, koncertmeisteris R. Dievinas), solistės D.Gurinaitė, A.Srūgytė, E.Lileikytė bei vokalinė grupė „Belekuoks“ (mokyt. G.Bučiuvienė), saksofonistų ansamblis „The soldiers sax“ (vad. G.Jankus), tautinių muzikos instrumentų orkestras (vad. M.Voronovienė), vaikų choras „Daina“ ir suaugusiųjų choras „Ventava“ (vad. D.Savickienė, koncertmeisteriai I.Vežuks, G.Jankus).

Daugiau nuotraukų.

Naujosios Akmenės muzikos mokyklos ir Akmenės rajono Ventos muzikos mokyklos reorganizavimo sąlygų aprašas.

Laiko horizontai

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje vasario 12 dieną vyko Jaunųjų atlikėjų festivalis „Laiko horizontai“, kuris sukvietė daugybę gabių mokinių iš įvairių muzikos ir meno mokyklų. Šauniai festivalyje pasirodė Ventos muzikos mokyklos saksofonistų ansamblis „The soldiers sax“ – Augustas Basys, Karolina Nacytė, Marijus Janušas. Mokytojas Gintautas Jankus.

Daugiau nuotaukų.

«PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga»