Pradžia Virtuali mokykla
Parašė Moksleivė Gintarė Jankutė

Neliūdnas savaitgalio nepirmadienis.

Lapkričio 10-osios sekmadienio rytas Ventos muzikos mokykloje prasidėjo kitaip.
Savaitgalio tylą užgožė vaikų klegesys – susirinko visas būrys mokyklos jaunųjų talentų. Vykdant
Akmenės rajono savivaldybės 2013m. vaikų socializacijos programos laimėtą projektą ,,Vaikas menų sintezėje“ dalyvavome edukacinėje programoje: netradicinėje pamokoje - ,,Muzika, teatras, laikas“ Klaipėdos muzikiniame teatre. Šios programos tikslas – formuoti jaunosios kartos menines, muzikines vertybes, turtinti vaikų meninę patirtį, supažindinti juos su naujais muzikos atlikimo būdais bei žanrais.
Muzikiniame teatre maloniai mus pasitiko arfos muzika. Pasiklausę arfininkės koncerto, stebėjome kompozitoriaus Vladimiro Konstantinovo diriguojamą vienos dalies muzikinę – teatrinę pasaką vaikams ,,Neliūdnos varlės neprincas“ (režisierė A.Dilytė) apie liūdną varlyčių gyvenimą šeimoje, mokykloje, kieme. Išgirdome teatro chorą, orkestrą, paklausėme artistų atliekamas muzikos solines partijas, įgijome žinių apie dirigento, scenografo, baletmeisterio, režisieriaus vaidmenis spektaklyje. Skambant marimbos ir kitų perkusinių instrumentų garsams scenoje šmėsčiojo keisti personažai: šukės, gandro plunksna, krantinukas, pelkės šniūrai.
Pasibaigus spektakliui visi nuskubėjome prie Klaipėdos miesto simbolio burlaivio ,,Meridianas“, kuris dieną prieš mums atvykstant buvo gražintas miestiečiams. Mūsų išvyka tęsėsi prekybos ir pramogų centre ,,Akropolis“, kuriame skaniai pavalgėme, aplankėme parodą „Pajūrio kariai“ bei pačiuožinėjome ledo arenoje. Visa kelionė, praėjo staiga. Įspūdžiai apie varliukus ilgai netilo važiuojant autobusu namo ir daugeliui prieš užmiegant ausyse skambėjo – Kva! Kva!
Jei manęs paklaustumėte ar patiko ši kelionė, atsakyčiau: „tikrai taip“, už kurią esame dėkingi Ventos muzikos mokyklos šio projekto autoriams.

Nuotraukos iš kelionės.