DAINŲ DAINELĖ 2014

2014 m. sausio 18 d. Naujosios Akmenės kultūros rūmuose vyko Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ savivaldybės etapas. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės: Viktorija Kontrimaitė ir Eidmantė Lileikytė. Konkursui dainininkes paruošė mokytoja G.Bučiuvienė. Norime pasidžiaugti gražiu V.Kontrimaitės pasirodymu, bei pasveikinti E.Lileikytę, kuri pateko į kitą zoninį turą ir tęs kovą dėl dalyvavimo konkurso respublikiniame ture Vilniuje.

Nuotraukos iš konkurso.

Eidmantė - „Dainų dainelė 2014“ IV etape

Kovo 2 d., sekmadienį, vyko ketvirtojo koncerto filmavimas Vilniuje. LRT studijoje kameros fiksavo, žiūrovai plojo 26-iems Akmenės rajono dainininkams. Smagu „Dainų dainelės” scenoje matyti Ventos muzikos mokyklos solistę Eidmantę Lileikytę, vadovė Genovaitė Bučiuvienė. Koncerte Eidmantė atliko G.Kalino ir J.Erlicko  dainą „Žuvies pasaka“,  jai akompanavo LRT grupė. Jubiliejinį, šiemet 40-metį švenčiantį konkursą vedė Ignas Krupavičius. Vertinimo komisija, vadovaujama Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dainavimo katedros vedėjo, profesoriaus Virgilijaus Noreikos, išrinks konkurso laureatus, kurie birželio 1 d. dainuos baigiamajame laureatų koncerte Nacionaliniame operos ir baleto teatre. Jubiliejinei „Dainų dainelei“ sukurta internetinė svetainė www.dainudainele.lt. Joje galima stebėti konkurso koncertus bei rašyti komentarus. Žiūrovai gali vertinti jaunuosius dainininkus ir balsuoti už patikusius konkurso dalyvius.

Konkurso akimirkos.