Pradžia Veikla Mokyklos renginiai Ant muzikos kranto

Muzikos vandenynas – platus, neaprėpiamas, viliojantis, įtraukiantis, žavintis  ir nenuspėjamas. Muzikos bangos paliečia kiekvieno žmogaus sielą ir neįmanoma rasti žmogaus, kuris būtų joms abejingas. Kovo 12 dieną mūsų mokykloje, koncerte „Ant muzikos kranto“ susirinko rajono muzikos mokyklų mokiniai ir mokytojai.

Pasirodė Ventos muzikos mokyklos mokytojų D.Savickienės, R.Šmigelskienės, E.Čepulienės, I.Vežuko, V.Griciaus, G.Bučiuvienės, G.Jankaus paruošti mokiniai; N.Akmenės muzikos mokyklos ir Akmenės miesto muzikos mokyklos filialo mokytojų A.Norkaus, D.Vanagienės, V.Bogavičiaus, J.Pakatilytės auklėtiniai. Klausytojai galėjo pasidžiaugti įvairiausiais instrumentais ir jaunųjų atlikėjų balsais atliekama lietuvių kompozitorių muzika. Skambėjo A.Motuzos, A.Lapinsko, B.Dvariono, J.Švedo, V.Malinausko, S.Šiaučiulio, S.Juškaus, A.Kačanausko, V.Naraškevičiaus, A.Jegelevičiaus, I.Narkutės, T.Zakarausko, V.Virbicko kūriniai. Kai kurie koncerto atlikėjai jau muzikinių konkursų dalyviai ir laureatai, o kiti koncerte pasirodė pirmą kartą.

Koncerto akimirkos.