Pradžia Veikla Mokyklos renginiai Draugystės tiltai 2014

„Draugystės tiltai“ Ventoje

Š.m. balandžio 9 d. Ventos muzikos mokykla organizavo III-ajį Šiaulių regiono pianistų festivalį ,,Draugystės tiltai“, kuris subūrė  per 50 jaunųjų muzikantų iš Joniškio, Radviliškio, Kuršėnų, Akmenės, Šiaulių miestų ir rajonų muzikos ir meno mokyklų. Šis festivalis puoselėja misiją atrasti naujus talentus, skatinti meninį išprusimą, pianistų meistriškumą, suteikti  puikios patirties, idėjų, bei naujų žinių. Tai puiki šventė mokiniams ir jų mokytojams mėgstantiems muzikuoti, vertinantiems ir populiarinantiems fortepijoninę muziką.

Festivalio šventės pradžią paskelbė Ventos muzikos mokyklos direktorė Minifreda Voronovienė, kuri pasveikino gausiai susirinkusius dalyvius, pasidžiaugė bendradarbiavimu  su meno įstaigomis, kuris turi neįkainojamą vertę jauno žmogaus asmenybės formavimui, vienija mūsų visų mintis ir siekius. Direktorė priminė šio keliaujančio festivalio  gražią tęstinumo tradiciją, kuri puoselėjama nuo 2011 metų, kai pirmasis festivalis suskambėjo Radviliškio muzikos mokykloje, antrasis - 2013 metais  Kuršėnų meno mokykloje. Didelė atsakomybė teko šių metų organizatoriams - Ventos muzikos mokyklai, atstovaujančiai Šiaulių regiono Akmenės rajonui.

Viso renginio metu skambėjusi fortepijono muzika vertė ne vieną kartą džiaugtis jaunųjų muzikantų talentu, išskirtinumu, muzikos pojūčio išraiška. Klausytojai išgirdo nuo mažiausiųjų - ankstyvojo ugdymo, iki pasirinkusių tęstines išplėstinio ar kryptingo ugdymo programas atlikėjų atliekamas programas.

Festivalio pabaigoje mokyklos direktorė Minifreda Voronovienė įteikė padėkos raštus, gėles festivalyje dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojams. Padėkojo šio festivalio iniciatorei ir organizatorei metodininkei Donvinai Savickienei, mokytojams  Editai Čepulienei, Gintautui Jankui  ir visiems prisidėjusiems  rengiant ir organizuojant šią puikią šventę.

Baigiamuoju renginio akordu direktorė įteikė pereinamąjį suvenyrą-pianiną, kuris atiteko Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklai - IV-ojo pianistų festivalio ,,Draugystės tiltai“ organizatorei.

Nuotraukos iš festivalio.