Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Mazosios Austejos laimejimai
Parašė Minifreda Voronovienė

Mažosios Austėjos dideli laimėjimai

Ventos muzikos mokyklos akordeonistei Austėjai Nociūtei tik aštuoneri metai, o ji jau 3 respublikinių ir 7 tarptautinių konkursų laureatė. Visą vasarą  Austėja nesiskyrė su akordeonu ir savo mokytoja Vaida Mikalauskiene. Mergaitė dalyvavo Tarptautiniame  akordeonistų konkurse SIONO mieste (Šveicarija) ir pelnė pačius aukščiausius apdovanojimus, kuriuos skyrė pasaulinio garso akordeonų muzikos profesionalų vertinimo komisija: solo ir duetų kategorijose – GRAND PRIX. Austėjos dueto partneris – Jonas Vozbutas (Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos mokinys). Šis akordeonistų duetas, pavadintas „Saldžioji porelė“, sėkmingai pasirodė ir komisijos puikiai įvertintas – šių metų TV3 projekto „Lietuvos talentai“ dalyvis. Rugsėjo – lapkričio mėnesiais. Austėja ir jos mokytoja startuos tarptautiniuose konkursuose Šiauliuose, Kaune , Lanciano (Italija), Poprado (Slovakija).

Džiaugiamės Austėjos sėkme, sveikiname jos mokytoją Vaidą Mikalauskienę, Austėjos tėvelius ir linkime sėkmės siekiant didelių laimėjimų.