Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Meistriškumo pamokos kanklininkėms

Meistriškumo pamokos kanklininkėms

Lapkričio 4 d. Naujosios Akmenės muzikos mokykloje svečiavosi  profesorė,  Lietuvos muzikos ir teatro  akademijos  kanklių dėstytoja Lina Naikelienė, kuri pravedė meistriškumo pamokas rajono kanklių pedagogėms. Kartu su profesore atvyko LMTA studentės, daugelio konkursų dalyvės bei laureatės, kurios padovanojo  įspūdingą kanklių muzikos koncertą.

Šiame pedagoginio meistriškumo renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos kanklių mokytoja Auksė Nainytė su savo ugdytinėmis - Andželika Dumšaite, Marta Majauskaite, Deimante Statkevičiūte.

Šis švietėjiškas turas per Lietuvą  puiki galimybė mokytojams pasidalinti savo pedagoginės veiklos atradimais ir planais, o mokiniams išgirsti nuostabaus muzikos profesionalų atlikimo. Būrelis sėdinčių mokyklos salytėje klausytojų neliko abejingais, gana sudėtingus koncertinius  kūrinius pasitikdavo gausiais plojimais. Rajono liaudies instrumentų  dalykų mokytojai su dėkingumu palydėjo viešnias, laukdami naujų gražių susitikimų.