Pradžia Veikla Mokyklos renginiai Koncertas norvegams

Padėkos koncertas norvegams

Gruodžio 5 dieną Ventos muzikos mokykloje svečiavosi delegacija iš tolimosios Norvegijos. Šie žmonės yra nuolatiniai rėmėjai, geros valios žmonės, kurie kasmet dovanoja viltį ir atneša šventinį džiaugsmą į Ventos miestelio žmonių namus. Ta proga Ventos muzikos mokyklos moksleiviai surengė  padėkos koncertą, kurio programa labai įvairi: mergaitės tradicinėmis kanklėmis pagrojo ir padainavo žemaitiškai, skambėjo akordeono, fortepijono muzika, dainos, pasirodė saksofonistų, kanklininkių, skudutininkų ansambliai, tautinių muzikos instrumentų orkestras. Koncertą vainikavo linksmasis vaikų choras „Genumai“. Koncerto dalyvius paruošė mokytojai: A. Nainytė, V. Mikalauskienė, D.Savickienė, I.Vežuks, G.Bučiuvienė, E.Čepulienė, G.Jankus, D.Jankuvienė, V.Virbickas, M.Voronovienė, R.Dievinas.

Į muzikos mokyklą atvyko ir daugiau svečių: Akmenės rajono meras V.Mitrofanovas tarė nuoširdų padėkos žodį, Akmenės rajono administracijos direktorius A.Nicius taip pat džiaugėsi šiltu bendravimu, Ventos miesto seniūnė G.Mačiuvienė norvegus vadino ne svečiais, o jau draugais. Renginio iniciatorė - Ventos neįgaliųjų klubo „Dalia“ vadovė Irena Jatkauskienė šiltai padėkojo svečiams ir koncerto dalyviams. Norvegų delegacijos vadovas Hans German Flatland džiaugėsi, kad kalėdinės nuotaikos mūsų mokykloje prasidėjo jau dabar. Todėl linkėjo, kad jos tęstųsi visą šį mėnesį. Na, o mokyklos direktorė M.Voronovienė pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis ir įteikė svečiams atminimo dovanėles.

S.Batavičiaus nuotraukos iš renginio.