Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Dominyka Šypsenėlė nepabėk

„Šypsenėle, nepabėk“

Plungės kultūros centre vasario 21 d. X-ąjį kartą vyko vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos šventė ,,Šypsenėle nepabėk“. Festivalyje – konkurse pasirodė per penkiasdešimt solistų ir apie dvidešimt vokalinių grupių iš Klaipėdos, Kauno, Mažeikių, Šiaulių, Tauragės, Palangos, Skuodo, Ventos, Radviliškio ir Plungės. Dalyvius vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė: viena ryškiausių dainininkių, kompozitorė, pedagogė, grupių ,,Saulės vaikai“, ,,Linksmasis do“, ,,Roxy 5“ ir kitų grupių vadovė Jūratė Miliauskaitė. Taip pat šventės – konkurso dalyvius vertino: ryški džiazo, folkloro ir kitų stilių dainininkė, grupės ,,Cappella‘A“ narė Rasa Serra, Plungės kultūros centro jaunimo vokalinio ansamblio ,,Hello“ vadovė, Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos direktorė Rita Urniežienė ir plungiškė, Liverpulio universiteto, vokalo studijų absolventė Sandra Viluckytė. Konkurse dalyvavo ir mūsų muzikos mokyklos auklėtinė solistė trečiokė Dominyka Gurinaitė, kuri atliko L. Remeikienės dainą „Mamytei“. Dominyką konkursui paruošė mokytoja Genovaitė Bučiuvienė. Dominykai gerai sekėsi atlikti kūrinį ir savo amžiaus grupėje ji iškovojo diplomanto vardą. Džiaugiamės Dominykos sėkme, sveikiname jos mokytoją Genovaitę Bučiuvienę, ir linkime sėkmės siekiant laimėjimų.