Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Tramtatulis N.Akmenė 2015

„TRAMTATULIS“ – NAUJOJOJE AKMENĖJE

Vasario 27 dieną Naujosios Akmenės kultūros rūmuose vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninis  turas, kurį organizavo Švietimo, kultūros ir sporto skyrius kartu su Kultūros centru. Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso tikslas – skatinti jaunąją kartą domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, ugdyti jaunuosius folkloro atlikėjus (dainininkus, muzikantus, pasakotojus). Konkursas skirtas Etnografiniams regionų metams. Konkurse dalyvauti galėjo 3–7 metų vaikai ir 1–12 klasių moksleiviai. Šiame ture dalyvavo 15 mūsų rajono atlikėjų. Jie buvo vertinami atsižvelgiant į pasirinktų kūrinių meninę vertę, atlikimo autentiškumą, įtaigumą, laisvumą, balso natūralumą, grojimo meistriškumą, sceninę kultūrą.

Komisija, kuriai pirmininkavo etnologė, Lietuvos liaudies kultūros centro folkloro žanro ekspertė-konsultantė Šiaulių regionui Diana Martinaitienė, į regioninį turą, kuris vyks kovo 28 d. Telšiuose atrinko penkis  Akmenės rajono dalyvius. Mūsų mokyklą atstovavo ir buvo puikiai įvertintos sesutės Akvilė ir Gabija Srūgytės, jų mokytoja Auksė Nainytė.

Sveikiname Akvilę, Gabiją,  mokytoją Auksę su gražia konkurso pradžia ir linkime sėkmės iki ,,Tramtatulio“ finišo!

Nuotraukos iš renginio.