Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Vyturiai ir vyturėliai

IX – asis respublikinis vaikų ir mokinių dainavimo konkursas „VYTURIAI IR VYTURĖLIAI”

Kovo 5 dieną Ventos muzikos mokyklos I-III klasių mišrus vokalinis ansamblis (Ugnė Parieštytė, Joana Danusevičiūtė, Neila Šliauterytė, Kamilė Kanapackytė, Gvidas Jankauskas, Vilius Čemolonskas, Rokas Razumovas, Austėja Rimkutė, Mantas Jokubauskas, Beatrisė Rastokaitė, Gedvydas Daunoravičius), bei solistė Eidmantė Lileikytė dalyvavo IX–ame  respublikiniame vaikų ir mokinių dainavimo konkurse „VYTURIAI IR VYTURĖLIAI”, kuris vyko Kelmės meno mokykloje.  Konkurse dalyvavo 48 kolektyvai: solistai, duetai, kvartetai, ansambliai iš Akmenės, Šiaulių, Raseinių, Kelmės miestų ir rajonų. Kolektyvai atliko po 2 kūrinius, juos vertino kompetentinga komisija.

Mišrus vokalinis ansamblis varžėsi B kategorijoje (7-10 metų) amžiaus grupėje ir buvo įvertintas III laipsnio diplomu (mokytoja Donvina Savickienė). Mokytojos Genovaitės Bučiuvienės paruošta konkursui solistė Eidmantė Lileikytė C kategorijoje (11-14 metų) amžiaus grupėje pelnė II laipsnio diplomą.  Konkurso dalyviams  akompanavo mokytojai: Raimondas Dievinas (fortepijonas), Gintautas Jankus (birbynė), Auksė Nainytė (kanklės).

Renginio akimirkos.