Pradžia Veikla Koncertinė veikla Draugystės tiltai 2015

IV-asis Šiaulių regiono pianistų festivalis „Draugystės tiltai“ Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykloje

Kovo 27 d. Joniškio A. Raudonikio meno mokykla organizavo IV-ajį Šiaulių regiono pianistų festivalį „Draugystės tiltai“, kuris subūrė  per 70 jaunųjų muzikantų iš Joniškio, Radviliškio, Kuršėnų, Akmenės, Pakruojo, Šiaulių miestų ir rajonų muzikos ir meno mokyklų.

Šis festivalis jau tapo gražiu bendradarbiavimu tarp meno ir muzikos mokyklų, vykdant ir rengiant bendrus renginius, koncertus,festivalius, projektus, parodas. Tai puiki šventė mokiniams ir jų mokytojams mėgstantiems muzikuoti, vertinantiems ir populiarinantiems fortepijoninę muziką.

Festivalio šventės pradžią paskelbė Joniškio meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja Daiva Stankuzevičienė, kuri pasveikino gausiai susirinkusius dalyvius, priminė šio keliaujančio festivalio  gražią tęstinumo tradiciją, kuri puoselėjama nuo 2011 metų, kai pirmąkart festivalis suskambėjo Radviliškio muzikos mokykloje.  2013 metais šį festivalį rengė Kuršėnų meno mokykla, o 2014 metais - Ventos muzikos mokykla.

Šiam festivaliui „Draugystės tiltai“  pasirinkta programinė muzika, kurią atliko ir mūsų mokyklą atstovavę mokiniai: Kamilė Šliožaitė (mokyt. Donvina Savickienė), Goda Mikužaitė (mokyt. Imants Vežuks), Eidmantė Lileikytė, Greta Jankutė, Gabija Jokubauskaitė (mokyt. Edita Čepulienė).

Festivalio pabaigoje organizatoriai įteikė padėkos raštus festivalyje dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojams. Direktoriaus pavaduotoja keliaujantį pereinamąjį suvenyrą-pianiną įteikė Pakruojo muzikos mokyklai - V-ojo pianistų festivalio „Draugystės tiltai“ organizatorei, kuris vyks 2016 metais.

Nuotraukos iš festivalio.