Pradžia Veikla Mokyklos renginiai Ant muzikos kranto 2015

„Ant muzikos kranto - 2015“

Muzikos pasaulio vandenynas platus ir beribis. Jis mus supa nuo pat gimimo ir lydi visą gyvenimą. Muzikos vandenyno bangos mus gaivina, guodžia, ramina, jaudina džiugina. Kiekviena tauta turi ją vienijančią melodiją, su kuria pažįstama gyvenimo pergalės, prasmė, grožis, liūdesys, džiaugsmai...  Ne išimtis ir lietuvių tauta, kurią nuo neatmenamų laikų lydėjo muzika ir daina.  Dėl tos priežasties mūsų tauta dar vadinama - dainuojančia tauta.

Balandžio 15 dieną mūsų mokykloje vyko trečiasis lietuviškos muzikos festivalis „Ant muzikos kranto“, kurį organizavo mokytojai: S.Batavičius, D.Savickienė, E.Čepulienė. Pasidalinti lietuviškos dainos ir muzikos garsais susirinko rajono muzikos mokyklų, Akmenės gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Festivalio programoje skambėjo kompozitorių Vytauto Mikalausko, Vlado Bagdono, Eduardo Pilypaičio, Balio Dvariono, Vido Ločerio, Leono Povilaičio, Petro Škimelio ir kitų lietuvių kompozitorių kūriniai.

Pasirodė Ventos muzikos mokyklos mokytojų V.Virbicko, V.Mikalauskienės, A. Nainytės, E.Čepulienės, I.Vežuko, D.Savickienės, G.Bučiuvienės, G.Jankaus paruošti mokiniai, kuriems akompanavo mokytojai R.Dievinas ir S.Batavičius. Programą muzikos garsais papildė N.Akmenės muzikos mokyklos ir Akmenės filialo mokytojų D.Vanagienės, J. Pakatilytės, Ž.Kazlauskaitės, S.Dumskienės, L.Rimkuvienės, D.Palionienės ugdytiniai bei koncertmeisteriai I.Mikulevič, S.Krasauskas, taip pat Akmenės gimnazijos mokytojos I. Tališauskienės parengta solistė. Klausytojai galėjo pasidžiaugti įvairiausiais instrumentais ir jaunųjų atlikėjų balsais atliekama lietuvių kompozitorių muzika. Kai kurie koncerto atlikėjai jau muzikinių konkursų dalyviai ir laureatai, o kiti koncerte pasirodė tik pirmą kartą.

Festivalio pabaigoje mokyklos direktorė Minifreda Voronovienė tarė padėkos žodį festivalyje dalyvavusiems atlikėjams, koncertmeisteriams, padėkojo mokytojams už ugdytinių parengimą, įteikė visiems padėkos raštus bei gėles.

Nuotraukos iš festivalio.