TARPTAUTINIS PRANO STEPULIO KONKURSAS

Gegužės 9 d. vyko IV Tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas - festivalis, kuriame dalyvavo Ventos muzikos mokyklos TAUTINIŲ MUZIKOS INSTRUMENTŲ ANSAMBLIS (vad. Vidmantas Virbickas, Auksė Nainytė). Ansamblyje grojo: kanklininkės Marta Majauskaitė ir Andželika Dumšaitė, birbynininkas  Dovidas Mažulauskas, skrabalais - Domantas Mančius, kontrabosine birbyne - mokytojas  Gintautas Jankus. Konkurse skambėjo mokytojo Vidmanto Virbicko „Mano žirgas, žirgužėlis“ ir lietuvių liaudies daina „Kur aisiu, aisiu“ (instrumentuotė V.Virbicko). Atlikėjai apdovanoti diplomu, molinėmis suvenyrinėmis kanklėmis, šiaudiniais sodais ir saldainiais, pavaišinti tortu, grįžo pilni įspūdžių. Konkurse tautiniais instrumentais grojo svečiai iš Suomijos - kantelėmis, Latvijos - kuoklėmis, Estijos – kanklėmis, Ukrainos – bandūromis.

Daugiau nuotraukų.