Emilija – tarptautiniame konkurse „Kaunas sonorum 2015“ diplomantė!

Lapkričio 4–7 d. Kaune vyko III-iasis tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Kaunas sonorum 2015“. Ventos muzikos mokyklą jame atstovavo IV Imanto Vežuko fortepijono klasės mokinė Emilija Lopaitytė. Šiemet konkursas labai aukšto lygio – tarpusavyje varžėsi net 23 jaunieji pianistai iš aštuonių šalių, o komisijoje dirbo tokie muzikos korifėjai, kaip fortepijono virtuozas profesorius Petras Geniušas (komisijos pirmininkas), Kauno filharmonijos vadovas, docentas Justinas Kriepšta, Lietuvos kompozitorių sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas ir kompozitorius Vidmantas Bartulis.

Įnirtingoje konkurencijoje Emilija iškovojo diplomantės vardą. Mokytojas I. Vežukas juokauja – Lietuvoje likom antri, Baltijos šalyse – treti, o Eurazijoje – septinti! Džiaugiamės Emilijos laimėjimu ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

Fotografijos iš renginio.

Pasirodymo video.