Pradžia Veikla Koncertinė veikla Ventos regioninio centro atidarymas

Koncertavome Ventos regioninio parko lankytojų centro atidaryme

2015 m. spalio 8 d. Ventos muzikos mokyklos mokytojai: V. Gricius, V. Virbickas, G. Jankus, A. Nainytė ir jos mokinės  kanklininkės: A. Dumšaitė, M. Majauskaitė bei vokalinis  ansamblis „Belekuoks“ (E. Lileikytė, L. Kodytė, B. Kulikauskaitė, F. Taškutė, vad. G. Bučiuvienė) koncertavo atidarant ir pristatant Ventos regioninio parko lankytojų centrą ir ekspoziciją. Šventė prasidėjo iškilmingu trimitavimu ragais (mokyt.: G. Jankus ir V. Virbickas). Kanklininkės svečius  pasitiko su liaudiška daina, pritariant tradicinėmis kanklėmis. Šventinį koncertą lydėjo mokytojų – G. Jankaus (birbynė), A. Nainytės (kanklės) duetas bei V.Virbicko, G. Jankaus darni  birbynių ir saksofono muzika. Nuotaikingai „į taktą“ linguoti kvietė  vokalinio ansamblio „Belekuoks“ atliekamos dainos.

Keletas Sigito Kazlausko fotografijų iš renginio.