Pradžia Veikla Koncertinė veikla Koncertas Latvijos nepriklausomybės dienai 2015

Koncertas Latvijos 97-ojo gimtadienio proga

Lapkričio 18 dieną Akmenės krašto muziejuje įvyko renginys, skirtas Latvijos Nepriklausomybės 97-osioms metinėms paminėti. Šia proga muziejaus darbuotojai surengė net dvi parodas: latviški akcentai krašto istorijoje ir R. Junkerso tapybos paroda koncerto salėje. O muzikinius kūrinius renginio dalyviams šventės proga dovanojo Ventos muzikos mokyklos I. Vežuko klasės mokinės Emilija Lopaitytė ir Dominyka Gurinaitė. Jaunosios pianistės pagrojo latvių (J. Mediņš) ir lietuvių (B. Dvariono ir S. Žentelio) kompozitorių kūrinius fortepijonui solo ir duetu. Mergaičių muzikavimas sužavėjo renginio publiką ir sulaukė audringų plojimų.

Fotografijos iš renginio.