Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Dvariono konkursas Akmenėje 2015

Balio Dvariono respublikinio konkurso maratonas jau prasidėjo!

Gruodžio 5 dieną Akmenės krašto muziejuje įvyko Balio Dvariono jaunųjų pianistų bei stygininkų festivalis-konkursas. Renginio pirma dalis buvo skirta konkursantų perklausai, kurioje startavo Ventos muzikos mokyklos mokytojo Imanto Vežuko  trys mokinės: Goda Mikužaitė, Dominyka Gurinaitė ir Emilija Lopaitytė. Visos trys jaunosios pianistės puikiai atliko savo konkursines programas ir pateko į sekantį – jau regioninį turą, kuris vyks sausio 11 dieną, Šiaulių pirmojoje muzikos mokykloje. Linkime konkursantėms ištvermės, sėkmės ir kantrybės, ypatingai – mokytojui Imantui Vežukui!

Renginio antroje dalyje B. Dvariono muziką atliko rajono fortepijono ir smuiko specialybių mokiniai. Ventos muzikos mokyklą atstovavo jauniausia festivalio dalyvė pianistė Imantė Vežuka (mokyt. I. Vežuks), kuri paskambino „Preliudą“ a-moll. Mokytojos Editos Čepulienės penktos klasės mokinė Vesta Adomaitytė atliko labai „žiemišką“ kūrinį „Senis-besmegenis“. Kūrinys skambėjo tarsi palinkėjimas žiemos švenčių proga.

Apibendrinant renginį, galima pasidžiaugti gera sale, puikiu instrumentu, nuoširdžiais klausytojais ir nepriekaištingu organizavimu. Ypatingai dėkojame renginio kuratorei Jelenai Pakatilytei, konkurso komisijos nariams (I. Mikulevič, S. Altukavičiui, J. Pakatilytei, I. Vežukui) ir visiems mokytojams, negailėjusiems savo laisvalaikio, puikiai paruošusiems savo mokinukus.

Konkurso akimirkos.