Pradžia Veikla Mokyklos renginiai Ant muzikos kranto 2016

Ketvirtasis lietuvių autorių muzikos festivalis „Ant muzikos kranto“

,,Muzika – skambantis menas, garsų kalba, kuri veikia klausytojų mintis ir jausmus, verčia mąstyti ir grožėtis, guodžia ir ramina, jaudina ir džiugina“.

Puoselėdami pagarbą ir meilę lietuviškai muzikai, tradicijoms, liaudies dainų melodijoms, Ventos muzikos mokykla kovo 16 dieną surengė ketvirtąjį lietuviškos muzikos festivalį „Ant muzikos kranto“, kuriame dalyvavo Joniškio Algimanto Raudonikio, Kuršėnų meno mokyklų, Naujosios Akmenės, Akmenės, Ventos muzikos mokyklų, Kelmės r. Tytuvėnų gimnazijos meno skyriaus mokiniai ir mokytojai. Festivalio dalyviai įvairiausiais instrumentais ir jaunųjų atlikėjų balsais atskleidė plačią lietuvių muzikos panoramą. Programoje skambėjo kompozitorių S. Šiaučiulio, S. Žentelio, V. Bagdono, B. Balakauskienės, L. Rimkuvienės, B. Dvariono, J. Naujalio, L. Povilaičio, V. L. Lopo ir kitų lietuvių kompozitorių kūriniai, kurie atspindėjo lietuvių tautos dvasią, pasižymėjo savitu lietuvių kūrybai būdingu muzikos turiniu ir išraiškinga muzikine kalba, meninėmis priemonėmis, puošmenomis bei melodiniais vingiais.

Festivalio pabaigoje mokyklos direktorė Minifreda Voronovienė padėkojo visiems dalyviams už lietuviškos muzikos sklaidą, suteiktą estetinį džiaugsmą, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą tarp meno įstaigų, o festivalyje dalyvavusiems atlikėjams, mokytojams, koncertmeisteriams, bei Ventos MM mokytojams - organizatoriams Savėlijui Batavičiui, Donvinai Savickienei, Editai Čepulienei - įteikė padėkos raštus, gėles.