Kauno „Akcentai 2016“

Kovo 5 dieną Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje įvyko respublikinis fortepijono ansamblių ir koncertmeisterių konkursas „Akcentai“, kuriame dalyvavo ir Ventos muzikos mokyklos duetas – Dominyka Gurinaitė ir Emilija Lopaitytė (mokyt. I. Vežuko klasė). Tai buvo dueto pirmas rimtas pasirodymas ir gana sėkmingas: mergaitės pagrojo stabiliai ir muzikaliai ir pelnė trečios vietos laureato diplomą. Nors duetas gyvuoja tik pusmetį, darbų ir planų labai daug. Toliau duetas ruošiasi Šiaulių regiono fortepijono ansamblių festivaliui „Muzikuokime kartu“ (Joniškis, 2016-03-18). Tarptautiniam Noros Novikos ansamblių konkursui (Latvija, Ryga, 2016-04-14 – 16). V Tarptautiniam Vlado Jakubėno jaunųjų pianistų konkursui, (Biržai, 2016-05-13). Duetas turi ir kvietimą pakoncertuoti Latvijos miesto Iecavos muzikos ir meno mokykloje (stepo mokytojo Mārio Pūrio jubiliejiniame koncerte 2016-05-28).

Nuotraukos iš konkurso.