„Mamytėms – koncertas ir tėvelių susirinkimas“

Kartu su pirmaisiais saulės spinduliais beldžiasi pavasaris, su pirmosiomis paukščių trelėmis atkeliauja šventė, kai gražiausi žodžiai ir gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui – Mamai, kuri mus lydi nuo pirmo žodžio, nuo pirmo žingsnio. Nėra ir nebus artimesnio žmogaus, švelnesnių rankų, šiltesnio žvilgsnio už mamos, nes Ji – kaip žemės ir pasaulio šviesa, kaip saulė giedrame danguje, kaip paukštis dainoje, kaip ašara mūsų akyse.

Balandžio 27 dieną Ventos muzikos mokykla surengė nuostabią šventę Motinos dienos minėjimui bei susirinkimą, skirtą mažųjų dainininkų ir muzikantų tėveliams.

Šventės pradžioje sveikinimo žodį Mamoms tarė mokyklos direktorė Minifreda Voronovienė. Ji pasidžiaugė mažaisiais ugdytiniais, kurie keliauja į muzikos garsų šalį, bei pasiektais pirmaisiais mokslo metų rezultatais. Mokyklos vadovė su tėvais aptarė muzikos mokyklos ugdymo kaitos aktualijas: nuo teorijos iki praktikos. Direktorė pristatė pranešimą tema „Muzikinio ugdymo įtaka asmenybės formavimui(si)“ bei diskutavo su tėvais apie naujus iššūkius mokiniams, mokytojams ir mokyklai, ugdant šiuolaikinius vaikus.

Koncerto metu gražiausią muzikos garsų bei dainų puokštę dovanojo ankstyvojo amžiaus mažieji dainininkai, Viltė Mišeikytė, Joana Danusevičiūtė, Karolina ir Ema Nacytės, berniukų vokalinis ansamblis ,,Ledinukai“, Rugilė Ginotytė, Ugnė Parieštytė, Austėja Rimkutė, Armandas Mikalauskas, mišrus I-III klasių vokalinis ansamblis, Rugilė Buišaitė, Gvidas Jatkauskas, Andrėja Rusteikaitė, Matas Navickas, Joris Noreikis, Beatrisė Rastokaitė, Domantas Mančius bei vaikų choras „Čiulkinėlis“. Mokinius koncertui parengė mokytojai: E. Čepulienė, R. Dievinas, V. Gricius, M. Voronovienė, D. Savickienė, D. Jankuvienė, G. Jankus, V. Virbickas.

Koncertą žaismingai pravedė pianistė, Mokinių tarybos pirmininkė Greta Jankutė.

Fotoreportažas iš koncerto.