Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Linskmieji perliukai

LINKSMIEJI PERLIUKAI - 2016

Saulėtą antrą gegužės savaitgalį (6 – 7 dienomis) Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko VII–ASIS TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO ESTRADINIO DAINAVIMO KONKURSAS „LINKSMIEJI PERLIUKAI – 2016“ . Gausus būrys – net 64 dalyviai – atvyko iš įvairių Lietuvos kampelių: Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Palangos, Kretingos, Utenos, Tauragės ir mūsų mažo miestelio – Ventos. Dalyviams teko varžytis ir su svečiais iš Rusijos bei Baltarusijos.

Du Baltijos perlai papuošė Ventos muzikos mokyklą. Solistė Beatričė Kulikauskaitė (mokyt. Genovaitė Bučiuvienė) pelnė II laipsnio laureatės diplomą ir perlo taurę, o Viktorija Kontrimaitė (mokyt. Genovaitė Bučiuvienė) parvežė GRAND PRIX laureatės aukščiausią apdovanojimą bei taurę. Taip pat vienintelei iš dalyvių buvo įteiktas komisijos įsteigtas prizas.

Mes labai didžiuojamės ir džiaugiamės jau ne pirmą kartą pasiektais aukštais rezultatais.

Fotografijos po konkurso.