Pradžia Veikla Mokyklos renginiai Padovanok svajonę

Koncertas „Padovanok svajonę“

„Kai žmogus svajoja - Jis gražus. Kai svajonės išsipildo - Jis laimingas. Mes džiaugiamės ir esame laimingi, jog svajonėse matome vaivorykštę, susidedančią iš septynių vaivorykštės spalvų, kurios prikelia šviesą. Savo svajonėse mes girdime muziką, susidedančią iš septynių natų, kurioje gimsta melodijos – kupinos meilės tėvynei ir jos gamtos grožiui, liaudies dainai, pavasariui ir  meilei“.

Šiais žodžiais pavasario koncertą ,,Padovanok svajonę“ gegužės 13 dieną dovanojo Ventos muzikos mokyklos Muzikos mėgėjų ugdymo programos Suaugusiųjų grupė. Koncerte dalyvavo gitaros ir dainavimo subtilybių besimokantys suaugusieji: Simona Kondrotienė, Jolanta Gricienė, Inesa Sovienė, Andrius Pocevičius bei vokalinė grupė, kurie savo išmoktą programą atliko kartu su juos ruošusiais mokytojais. Programoje skambėjo aranžuotos lietuvių liaudies dainos, klasikinė, vokalinė muzika, akompanavo mokytojai: Raimondas Dievinas, Donvina Savickienė, Dalia ir Gintautas Jankai, Vidmantas Virbickas, Savėlijus Batavičius.

Koncerto pabaigoje sveikinimo ir padėkos žodžius tarė mokyklos direktorė Minifreda Voronovienė, Ventos seniūnė Genovaitė Mačiuvienė, Ventos regioninio parko direktorius Andrius Almanis, Papilės kultūros namų dainininkai, kurie nuoširdžiai pasidžiaugė koncertine  programa.

Koncerto nuotraukos.