Pradžia Veikla Mokyklos renginiai Muzikinė karuselė 2016
Parašė Ugnė Joniškytė

Jaunimo iniciatyva sukosi „Muzikinėje karuselėje“

Mūsų muzikos mokyklos Mokinių taryba kasmet rengia Jaunimo iniciatyvų ir laisvalaikio užimtumo plėtojimo projektus, kurių dėka jaunimo iniciatyvos praturtina mokyklos muzikinį gyvenimą visų pamėgtais renginiais – jaunųjų talentų festivaliu „Menų mozaika“ arba muzikine olimpiada.

Šių metų lapkričio 16 dieną jaunimą vėl suvedė į vieną didelį būrį antrą kartą dalyvauti muzikinėje olimpiadoje. Tiesa, šį kartą olimpiada „Muzikinė karuselė“ sulaukė gausesnio komandų skaičiaus – čia varžėsi penkios komandos iš kaimyninių muzikos ir meno mokyklų: Naujosios Akmenės muzikos mokyklos Akmenės filialo, Kuršėnų meno mokyklos, dvi komandos iš Naujosios Akmenės muzikos mokyklos ir komanda iš mūsų mokyklos.

Mokinių tarybos aktyvistės bei renginio organizatorės ir vedėjos Greta Jankutė ir Toma Leistrumaitė, persirengusios muzikiniais personažais – Pauze ir Repriza, žaismingai pristatė komandas ir jas atlydėjusias mokytojas. Rimtumo olimpiadai suteikė komandas vertinusi komisija: pirmininkė – mūsų mokyklos direktorė, mokytoja metodininkė Minifreda Voronovienė, Akmenės filialo komandą „Žydrūnės svajoklės“ atlydėjusi vyresnioji mokytoja Žydrūnė Kazlauskaitė, Kuršėnų meno mokyklos komandą „Septakordas“ atlydėjusi mokytoja metodininkė Lina Jaroševienė, Naujosios Akmenės muzikos mokyklos komandą „Comodo“ paruošusi mokytoja metodininkė Aldona Savčikienė ir tos pačios mokyklos mokytoja metodininkė Meilutė Girskienė, kuri kartu su vyresniąja mokytoja Romena Šimkuviene atlydėjo komandą „Neumos“.

Mūsų mokyklai atstovavo komanda „Gama“, kurią kuravo vyresnysis mokytojas Savėlijus Batavičius.

Rimtai, lyg egzaminui nusiteikusias komandas netrukus pralinksmino kūrybiškos, šmaikščios ir originalios užduotys: nuo muzikinių viktorinos klausimų, dainų kūrimo, kryžiažodžio subtilybių iki garsių muzikantų ir kompozitorių atpažinimo dėlionėse. O susirinkusius žiūrovus stebino išradingi dalyvių prisistatymai, muzikiniai pasirodymai ir skambus juokas.

Teigiamomis emocijomis ir vaikų nuoširdumu papirkti komisijos nariai visoms komandoms skyrė nominacijas: dainingiausia komanda išrinkta „Septakordas“ iš Kuršėnų meno mokyklos, nuotaikingiausia – Naujosios Akmenės muzikos mokyklos komanda „Comodo“, originaliausia tapo originaliai pasivadinusių Naujosios Akmenės muzikos mokyklos mokinių komanda „Neumos“, šauniausios komandos vardą pelnė akmeniškių komanda „Žydrūnės svajoklės“, o išradingiausia išrinkta mūsų mokyklos „Gama“.

Komisijos vardu mokyklos direktorė padėkojo olimpiados dalyviams ir organizatoriams, apdovanojo visas komandas, linkėdama gražaus muzikinio kelio, ir kad tame kelyje lydėtų tik gera muzika. Prisidėdama prie linkėjimų, Kuršėnų meno mokyklos mokytoja L. Jaroševienė, skambindama kalėdiniu žvangučiu, priminė visiems artėjantį nuostabiausią metų laiką – Šv. Kalėdas. Jaunimas išsiskirstė su puikia nuotaika tikėdamiesi jaunimo iniciatyvų tęstinumo IV
Jaunųjų talentų festivalyje „Menų mozaika 2017“.

Fotografijos iš renginio.