Pradžia Veikla Dalyvavimas konkursuose Dainuok, žiemužėle

Baltijos šalių konkursas „Dainuok, žiemužėle 2016“

Gruodžio 11 d. Šiaulių kultūros rūmai skendėjo dainų šerkšne – čia vyko Baltijos šalių vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos atlikėjų konkursas „Dainuok, žiemužėle 2016“. Konkurse dalyvavo 72 dalyviai iš Latvijos ir Lietuvos didžiųjų miestų, tame tarpe ir keturi konkursantai iš mūsų mokyklos. Galime pasidžiaugti ir pasididžiuoti savo mokyklos dainininkais, kurie parvežė į Ventą tris diplomus. Solistė Akvilė Srūgytė apdovanota II vietos laureato diplomu, Beatričė Kulikauskaitė laimėjo III vietos laureato diplomą, Dominyka Gurinaitė pelnė diplomanto vardo diplomą, gausių žiūrovų simpatijų ir plojimų sulaukė pirmą kartą konkurse dalyvavęs solistas Dominykas Mazaliauskas.

Laureatų mokytoja Genovaitė Bučiuvienė labai didžiuojasi ir džiaugiasi savo mokiniais, kuriems teko varžytis su dalyviais net iš konservatorijų bei pelnyti aukštus įvertinimus.